dd skin builder : The file '/files/kanoon/widgets/w_48368.ascx' does not exist.dd skin builder : The file '/files/kanoon/widgets/w_48588.ascx' does not exist. درباره ما

درباره ما

آشنایی با دوره های آموزش مجازی
بخش آموزش های نوین کانون زبان ایران همزمان با نفوذ وسایل ارتباط از راه دور به عمق جامعه و نیاز روز افزون افراد به یادگیری زبان انگلیسی از سال 1388 اقدام به طراحی و ارائه دوره های الکترونیکی زبان انگلیسی نموده است. این دوره ها ویژه علاقه مندانی طراحی شده است که به دلایل مختلف از جمله مشغله کاری امکان حضور در کلاس های آموزشی را ندارند.

سطوح آموزشی
در آمـوزش الکـترونیکی (مجازی )، دوره ها برای 12 سطـح آموزشیBasic 1  تا Intermediate 3    برنامه ریزی شده است.

محتوا و شیوه آموزش
زبان آموزان شرکت کننده دراین دوره ها امکان می یابند تا آموزش هایی دارای استانداردهای مطابق با دوره های حضوری کانون زبان ایران را دریافت کنند. محتوای آموزشی این دوره ها بر مبنای کتاب های آموزشی کانون زبان ایران بوده و مهارت های چهارگانه زبانی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن و در کنار آن واژگان و دستور زبان انگلیسی به شیوه ای کارآمد، جذاب و علمی آموزش داده می شود به طوری که زبان آموزان پس از طی این دوره ها به همان مهارت های زبانی دست می یابند که زبان آموزان شرکت کننده در دوره های حضوری به دست می آورند.
علاوه بر این که زبان آموزان شرکت کننده در دوره های الکترونیکی از این امکان بر خوردارند که در مکان و زمان دلخواه آموزش دریافت کنند و آموزش هر بخش به زمان محدود شرکت در کلاس خلاصه نمی شود، بلکه امکان تکرار هر بخش از کلاس وجود خواهد داشت. علاوه بر ارائه محتوای آموزشی به شیوه چند رسانه ای با استفاده از متن، صوت، تصویر و انیمیشن که محیطی جذاب و کارا برای زبان آموزان فراهم می کند، تمرین ها و فعالیت های درسی متنوعی نیز برای شرکت کنندگان در این دوره ها طراحی و برنامه ریزی شده است.

پشتیبانی آموزشی
زبان آموزان پس از فراگیری محتوای آموزشی به حل تمرین های متنوع می پردازند و پاسخ آن ها را به صورت فایل های صوتی و متنی برای مدرسان پشتیبان خود ارسال می نمایند و از نتیجه حل تمرین خود آگاه می گردند. لازم به ذکر است که شیوه حل این تمرین ها و ارسال آن بسیار ساده است به گونه ای که افرادی که آشنایی کمی با کار با رایانه دارند نیز می توانند به سهولت این کار را انجام دهند. به این ترتیب زبان آموزان به اشکالات زبانی خود پی برده و با راهنمایی مدرسان پشتیبان در رفع آن اقدام می نمایند.
مدرسان پشتیبان از بین مدرسانی انتخاب می گردند که علاوه بر برخورداری از دانش زبانی بالا و مهارت کاربرد کامپیوتر به این نوع آموزش ها نیز علاقه مند باشند. این مدرسان در سه محور بررسی تکالیف زبان آموزان، ارائه و نظارت بر بحث های درسی و پاسخ به سؤالات آموزشی زبان آموزان با بخش آموزش های نوین کانون زبان همکاری می نماید.

طول دوره ها
هر ترم آموزش الکترونیکی حدود 2 ماه و نیم به طول می انجامد. لازم است زبان آموز با توجه به تقویم ترمی که در ابتدای دوره دریافت می کند، دروس را مطالعه نماید، تکالیف مربوط به آن را انجام دهد و پاسخ آن را در طول زمان مشخص شده از طریق سامانه برای مدرس پشتیبان خود ارسال نماید.

ارزشیابی
امتحان میان ترم و پایان ترم نیز در تاریخ از پیش اعلام شده برگزار می شود و زبان آموزان می بایست در همان روز به صورت online در امتحان شرکت نمایند. نمره نهایی دوره با احتساب نمرات کلاسی (شرکت در بحث های درسی و ارسال تکالیف)، امتحان میان ترم و امتحان پایان ترم مشخص می گردد. در صورتی که زبان آموز نمره قبولی دوره را کسب نماید، می تواند در سطح بالاتر ثبت نام نماید.

نام نویسی
برای ثبت نام و شروع دوره لازم است متقاضی با ورود به سامانه آموزش الــکترونیکی کانون زبان به نشانی http://elearning.ili.ir  به صورتonline در آزمون تعیین سطح رایگان شرکت نموده و با توجه به نتیجه آزمـــون در ســطح پذیرفته شده ثبت نام نماید.
هزینه هر ترم آموزشی در سال 99 مبلغ 2000000 ریال می باشد که جهت پرداخت آن می بایست از طریق اینترنتی (سامانه کانون زبان)  اقدام نمود.
پس از واریز وجه متقاضی می بایست با بخش آموزش های نوین تماس گرفته و مراحل نام نویسی خود را تکمیل نماید.
بخش آموزش های نوین کانون با شماره تماس های 88321577 ، 88492062 (021) پاسخگوی سؤالات علاقه مندان می باشد.